Cees van der Sluis ontvangt speld voor 40 jaar lidmaatschap.

2 november 2022 105x bekeken, Geen reacties »

Gisterenavond heeft voorzitter Anne Evers, samen met secretaris Arie Delmotte, de speld overhandigd aan Cees van der Sluis die behoort bij het 40 jarig lidmaatschap.

Eerder dit jaar tijdens de ALV was Cees verhinderd, en zodoende bezocht het bestuur Cees thuis op om alsnog de versierselen op te spelden.

De werkzaamheden die Cees in deze 40 jaar heeft gedaan voor onze club zijn ontelbaar. Als trainer heeft hij DFC met vele kampioenschappen en promoties verblijdt. Later was hij binnen onze vereniging het aanspreekpunt voor de scheidsrechters.

Tegenwoordig geniet Cees van zijn welverdiende “voetbal pensioen”

Laat een reactie achter

Uw emailadres wordt niet gepubliceerd en dient alleen ter verificatie. Verplichte velden zijn aangeven met een *

Voer daarnaast ook de woorden die u onderaan ziet staan op volgorde in het vak eronder in (gescheiden door een spatie). Dit helpt voorkomen dat geautomatiseerde programma's deze website misbruiken om spam te verspreiden.

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com