Dien Schlee ( 92 jaar ) overleden.

4 november 2021 94x bekeken, Geen reacties »
Dien Schlee ( 92 jaar ) overleden.

Afgelopen week kregen wij het droevige nieuws dat Dien Schlee op 92 jarige leeftijd is overleden. Alhoewel Dien de afgelopen jaren niet meer bij DFC verscheen vanwege haar leeftijd, zullen wij Dien vooral herinneren aan haar actieve periode binnen onze vereniging.

” Tante Dien ” was nl meer dan 25 jaar het vaste gezicht in de keuken, samen met haar vriendin Truus van Hulten. Maar ook binnen de dames club van DFC , de roodwitte draai, was Dien een graag geziende gast.

Door ziekte verbleef Dien de laatste 6 jaar in verzorgingstehuis Sterrenlanden.

Met het heengaan van Dien Schlee verliest onze vereniging een vrouw die zich altijd actief heeft ingezet voor haar DFC.

Wij wensen Fons en Diana, en de overige familie alle kracht toe om dit verlies te verwerken.Laat een reactie achter

Uw emailadres wordt niet gepubliceerd en dient alleen ter verificatie. Verplichte velden zijn aangeven met een *

Voer daarnaast ook de woorden die u onderaan ziet staan op volgorde in het vak eronder in (gescheiden door een spatie). Dit helpt voorkomen dat geautomatiseerde programma's deze website misbruiken om spam te verspreiden.

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com