Dien Schlee ( 92 jaar ) overleden.

4 november 2021 363x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor Dien Schlee ( 92 jaar ) overleden.
Dien Schlee ( 92 jaar ) overleden.

Afgelopen week kregen wij het droevige nieuws dat Dien Schlee op 92 jarige leeftijd is overleden. Alhoewel Dien de afgelopen jaren niet meer bij DFC verscheen vanwege haar leeftijd, zullen wij Dien vooral herinneren aan haar actieve periode binnen onze vereniging.

” Tante Dien ” was nl meer dan 25 jaar het vaste gezicht in de keuken, samen met haar vriendin Truus van Hulten. Maar ook binnen de dames club van DFC , de roodwitte draai, was Dien een graag geziende gast.

Door ziekte verbleef Dien de laatste 6 jaar in verzorgingstehuis Sterrenlanden.

Met het heengaan van Dien Schlee verliest onze vereniging een vrouw die zich altijd actief heeft ingezet voor haar DFC.

Wij wensen Fons en Diana, en de overige familie alle kracht toe om dit verlies te verwerken.

Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com