wedstrijd verslagen van JO17

19 mei 2019 542x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor wedstrijd verslagen van JO17

Uw verslaggever had wat last van een writers block . ? Daar inmiddels van af zijnde een korte overzicht van de laatste 4 gespeelde wedstrijden :

6 april Peursum 17/1 – DFC 17/1 
Vooraf gezien een lastige uitwedstrijd , omdat we na donderdagavond binnen 36 uur alweer moesten . En met de blessure golf die ons elftal teistert een zware opgave ! Het bleek al snel dat de hersteltijd te kort was . Kort gezegd een verdiende 2-0 nederlaag . We hebben alles geprobeerd , maar de krachten waren na uur op !

13 april DFC 17/1 – Heerjansdam 17/1
Een normale voorbereiding van een week , met als eindresultaat een verdiende 2-1 overwinning op dit lastige ploegje .

11 mei DFC 17/1 – EBOH 17/1 
Na 4 weken rust door de vakantie periode de vraag of we er goed doorheen waren gekomen .
Slecht gestart . Na 5 minuten slalomt er een speler van hun door onze verdediging heen 0-1 . Waar gaat dit eindigen ? Een kleine tik wat later blijkt , want vanaf dat moment is het DFC die de wedstrijd meer en meer in handen krijgt en gevaarlijker wordt ! 
Dat wij uit 8 100% kansen 1x scoren ( 2x paal , 1x lat , 5x alleen op de keeper af ) en zij 1x uit 3 kansen , geeft een duidelijke vraag op hoe deze wedstrijd is verlopen . Nml een zeer onverdiende nederlaag !

18 mei de Zwervers 17/1 – DFC 17/1 . 
Een lastige uitwedstrijd tegen een vervelende ploeg met een vervelende aanhang ! Gelukkig vandaag aan beide zijden een sportief spelend team .
Een gemotiveerd en gedisciplineerd spelend DFC met 2 spelers van 016 erbij , vanwege 6 afwezigen , die verdiend op voorsprong kwamen . Julian en Michael de doelpuntenmakers na goed voorbereidend werk van Redwan en Pavel 0 – 2 ! Na 10 minuten in de tweede helft een onoplettendheid 1-2 . Daarna pakken we het weer op . De scheidsrechter floot 65 minuten een goede pot , daarna zag je duidelijk dat de beste man zijn ploegje een beetje ging helpen . We kwamen goed door de laatste kwartier heen . Resteerde nog 4 minuten terechte blessuretijd .
Na 5minuten en 15 seconde !! een lange pass , Wim vlagt terecht voor buitenspel , maar de beste man ? laat doorspelen en doelpunt ? Gelijk na de aftrap fluit hij af . Kortom : een onterechte gelijkspel !

Alleen was ik dit al snel vergeten door het feit hoe onze ploeg zich de laatste 2 wedstrijden manifesteerde .
Er werd hard gewerkt , met regelmatig goed voetbal , goed geluisterend en met mannelijk maar sportief spel .
Wij waren daarom super trots , dit is wat wij van ons ploegje verwachten . De uitslagen zitten de laatste tijd niet echt mee , maar dat komt vanzelf wel weer ! Het feit dat we elke wedstrijd 3 a 4 , 5 soms 6 spelers missen , werkt daaraan ook niet mee ! 
Nog 2 wedstrijden te gaan , zaterdag en maandag en daarna staat een hele leuke toernooi in Denemarken te wachten . Dan zwz onze eigen toernooi , dus nog een maandje lekker ballen ! Fijn weekend nog en tot dinsdag .

Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com