in liefdevolle herinnering : Jeanne Evers ( 90 jaar )

18 juni 2017 1512x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor in liefdevolle herinnering : Jeanne Evers ( 90 jaar )
in liefdevolle herinnering : Jeanne Evers ( 90 jaar )

Vandaag bereikte ons het droevige bericht , dat 17 juni op 90 jarige leeftijd , Jeanne Evers ons is ontvallen.

Jeanne heeft veel voor onze vereniging betekend. Naast de velen bar en keukendiensten die zij vroeger draaide , was Jeanne binnen DFC vooral bekend als de “gymjuf ” van de dames club De Rood Witte Draai.

De Rood Witte Draai is al meer dan dertig jaar een begrip binnen onze club. Deze dames club komt elke maandag avond bij elkaar in het clubgebouw. Jeanne heeft binnen deze club ruim 20 jaar de aerobics lessen verzorgd , mede door haar achtergrond die zij had bij gymnastiek vereniging Sparta. Tien jaar geleden op 80 jarige leeftijd is zij met de lessen gestopt op maandag avond. Maar dat wou niet zeggen dat haar aanwezigheid hiermee ophield. Tot op het laatst bleef zij de Rood Witte Draai trouw bezoeken.

Haar eeuwige lach , vrolijkheid en vitaliteit verdween enkele weken plotseling , met het bericht dat Jeanne een ongeneeslijke ziekte had. Deze strijd heeft zij helaas niet kunnen winnen.

Met het heengaan van Jeanne , verliezen wij een waardig lid van onze vereniging.

De uitvaart plechtigheid zal donderdag 22 juni om 15.00 uur plaatsvinden bij uitvaart centrum de Essenhof

Wij wensen Arie , Anne , Mary en overige familie heel veel steun om dit verdriet de komende tijd te verwerken.

Dat Jeanne moge rusten in vrede

 

 

 

 

 

Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com