Laatste wedstrijd ook onnodig verloren, Bergambacht-DFC 4-3

14 mei 2016 1250x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor Laatste wedstrijd ook onnodig verloren, Bergambacht-DFC 4-3

In Bergambacht speelde DFC vandaag de laatste competitie wedstrijd van het seizoen 2015-2016. Een fel spelend DFC maakte al na tien minuten de 0-1 via Kevin Verheijen waardoor het vertrouwen van onze spelers een stevige oppepper kreeg.  Een aanvallend DFC was gretig op zoek naar de volgende treffer, die duidelijk in de lucht zat. Een counter van DFC leverde een kans voor open doel op, die helaas slecht werd benut. Inplaats van een comfortabele 0-2 voorsprong, werd vlak voor de rust toch gelijk gemaakt door Bergambacht. Dit deed onze ploeg geen goed, want direkt na de rust werd het onmiddellijk 2-1  en niet veel later zelfs 3-1 en 4-1. Toen bleek dat deze tegenstander ook bepaald geen hoogvlieger was. Dennis v.d. Heijden en Rick v.d. Linden maakten binnen de kortste keren 2-4 en 3-4. Daarvoor werden ook nog de paal en lat getroffen.  Duurt de wedstrijd iets langer dan halen we nog gemakkelijk een dik verdiend punt. Dit seizoen heel kort samenvattend~~ in de DFC selectie heeft iedereen zijn best gedaan~~toch te weinig punten behaald~~bedankt voor de goede sfeer~~complimenten voor de trainer Danny Slegers, leiders Gerard Bos, Martin van Wijngaarden en verzorger Hans v.d. Berg. Uiteraard ook de grensrechters Enzo Fortino en Bert Huijbens!  In het nieuwe seizoen 2016/2017, gaan we met zijn allen  proberen alles weer een stukje beter te doen !

Arie Heijstek

Voorzitter der DFC

1

1

2 laatste teamfoto seizoen bij bergambacht

2 laatste teamfoto seizoen bij bergambacht

3 toss

3 toss

4 aanval bergambacht

4 aanval bergambacht

5 gelijkmaker bergambacht

5 gelijkmaker bergambacht

Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com