Notice: register_sidebar werd verkeerd aangeroepen. Geen id ingesteld voor de argumenten array voor de "Sidebar" sidebar. "sidebar-1" als standaard ingesteld. De id naar "sidebar-1" handmatig instellen om deze melding te verbergen en de bestaande inhoud van de sidebar te behouden. Lees alles over foutopsporing in WordPress voor meer informatie. (Dit bericht is toegevoegd in versie 4.2.0.) in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4676

Notice: register_sidebar werd verkeerd aangeroepen. Geen id ingesteld voor de argumenten array voor de "Homepage" sidebar. "sidebar-2" als standaard ingesteld. De id naar "sidebar-2" handmatig instellen om deze melding te verbergen en de bestaande inhoud van de sidebar te behouden. Lees alles over foutopsporing in WordPress voor meer informatie. (Dit bericht is toegevoegd in versie 4.2.0.) in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4676

Notice: register_sidebar werd verkeerd aangeroepen. Geen id ingesteld voor de argumenten array voor de "Footer Widget 1" sidebar. "sidebar-3" als standaard ingesteld. De id naar "sidebar-3" handmatig instellen om deze melding te verbergen en de bestaande inhoud van de sidebar te behouden. Lees alles over foutopsporing in WordPress voor meer informatie. (Dit bericht is toegevoegd in versie 4.2.0.) in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4676

Notice: register_sidebar werd verkeerd aangeroepen. Geen id ingesteld voor de argumenten array voor de "Footer Widget 2" sidebar. "sidebar-4" als standaard ingesteld. De id naar "sidebar-4" handmatig instellen om deze melding te verbergen en de bestaande inhoud van de sidebar te behouden. Lees alles over foutopsporing in WordPress voor meer informatie. (Dit bericht is toegevoegd in versie 4.2.0.) in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4676

Notice: register_sidebar werd verkeerd aangeroepen. Geen id ingesteld voor de argumenten array voor de "Footer Widget 3" sidebar. "sidebar-5" als standaard ingesteld. De id naar "sidebar-5" handmatig instellen om deze melding te verbergen en de bestaande inhoud van de sidebar te behouden. Lees alles over foutopsporing in WordPress voor meer informatie. (Dit bericht is toegevoegd in versie 4.2.0.) in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4676

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Search_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Tabs_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Posts_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Homepage_2col_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Homepage_1col_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Homepage_Media_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Tweets_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Flickr_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Facebook_Like_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Subscribe_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408
v.v. DFC | D1 sluit de competitie met winst af
Notice: Undefined index: rcommentid in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 348

Notice: Undefined index: rchash in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 349

D1 sluit de competitie met winst af

23 april 2016 788x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor D1 sluit de competitie met winst af

Vanmorgen was het de laatste wedstrijd voor de D1 in deze competitie. Wat vliegt zo`n seizoen voorbij! De laatste wedstrijd werd thuis tegen de Zwervers gespeeld, zonder de geblesseerde Jan die zijn team aanmoedigde langs de lijn. In de eerste helft was het Youri die het eerste doelpunt wist de maken. Altijd lekker als je voor komt te staan! Noah wist nog 2 keer te scoren en Andrej maakte het feest compleet, met 4-0 gingen we de rust in. DFC was duidelijk overheersend en wat speelde de mannen goed! In de tweede helft kakte het beetje in en de Zwervers konden scoren. Uiteindelijk wist Delani nog te scoren en gingen de spelers met winst, 5-1, de kleedkamer in.

In de kleedkamer werd een klein feestje gevierd! Door het verlies van Dubbeldam vandaag bij EBOH heeft ons elftal een 3e plaats  in de competitie weten te behalen. Of mag ik zeggen een gedeelde plek 2e plek? Uiteindelijk heeft het D1 elftal hetzelfde aantal punten behaald als Nieuw-Lekkerland, maar met een lager doelsaldo. Ach, wat doet het ertoe. Waar het om gaat is dat het D1 elftal een prachtig seizoen heeft gehad. Met ontwikkeling op verschillende fronten; als team, op individueel niveau en op professionaliteit. Als team was het wennen. Met een mix van spelers uit de D2, D1 en nieuwe spelers was het best wennen aan het begin van het seizoen. Met de winterstop was het dan ook de vraag: pakken we door of belanden we onder in de competitie? Misschien heeft het teamuitje in de vorm van een strandtraining en een zwembadbezoek met de vaders geholpen! Of de haltrainingen met de meiden? Hoe dan ook, na de winterstop ging het elftal er weer tegen aan en werd groei zichtbaar. Op posities werd er hier en daar gewisseld en onze spelers kregen steeds meer vertrouwen. Natuurlijk hebben we ook mindere wedstijden gezien maar we hebben langs de lijn vooral genoten van het spel van de D1 spelers! Ik geef de spelers graag een vet compliment want wat hebben zij uiteindelijk een prachtig resultaat weggezet in deze competitie.

Nog een paar toernooien en dan zit het seizoen er weer op. Sommige spelers blijven in de D, andere gaan naar de C of gaan hun geluk beproeven bij een andere club. Ik wens jullie veel succes en hoop dat jullie nog een paar mooie toernooien met elkaar mogen spelen. Graag wil ik Patrick, Marco en Enzo bedanken. Zonder hun inzet, motivatie en enthousiasme was het niet gelukt om een derde plek in de competitie te behalen en een groei in het team te realiseren. Uiteraard ook dank aan alle ouders die elke week de spelers hebben aangemoedigd!

 

 

Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com