Scoren voor de clubactie

14 februari 2016 1007x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor Scoren voor de clubactie
Scoren voor de clubactie

Aankondiging Scoren voor de Clubactie! U krast toch ook mee?!

Beste clubleden, ouders, donateurs en iedereen die de club een warm hart toedraagt,

DFC organiseert een geldinzamelingsactie voor het creëren van een jeugdhoek binnen het clubgebouw of buiten op het DFC Terrein.

Data actieperiode:  1 maart 2016 t/m 31 maart 2016

Voor onze geldinzamelactie wordt de ‘Scoren voor de Club!’ actie ingezet.

Scoren voor de Club! ondersteunt amateur sportclubs en verenigingen op het gebied van geldwerving. Op leuke en speelse wijze wordt er door onze leden met de ‘Scorekaarten’ geld ingezameld voor de club. Tot 86% van de opbrengsten gaat rechtstreeks naar onze clubkas! Voor deze inzamelactie hebben de jeugd clubleden allemaal een ‘Scorekaart’ ontvangen.

De Scorekaart werkt heel simpel:

  1. Donateurs (ouders, familieleden, vrienden, buren etc.) krassen één of meerdere vakjes op de Scorekaart open.
  2. Het bedrag wat men open krast is de donatie aan de club (maximaal € 2,50 per vakje).
  3. Iedere donateur ontvangt maar liefst 8 interessante korting coupons per open gekrast vakje, als dank voor deelname (flinke kortingen op entree van bijvoorbeeld ‘Madurodam’ of ‘Indoor Skydive’).Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com