Op een prachtig zonnige dag mochten de meiden, geheel in een nieuw reserve tenue gestoken, om 10.30 aantreden tegen De Zwerver.
Na het aanvangssignaal van Peter Jiskoot ging het snel. Daylaina scoorde binnen drie minuten 1-0 en 2-0. DFC was aanzienlijk sterker in de persoonlijke duels en wist vaak door snel veldspel voor het doel van de tegenstander te verschijnen.
Aan DFC-zijde keepte Bo en ze deed dat heel netjes. Ze stopte zowel hoog als laag ingeschoten doelpogingen van De Zwerver en hield zo haar doel uitstekend schoon.
In de vijfde minuut was het opnieuw raak. Laure wist een prima voorzet van Daylaina goed te raken: 3-0.
Daylaina bracht daarna de ruststand met de volgende treffer op 4-0.
Het startsignaal van de tweede helft klonk nog na toen opnieuw Daylaina en 5-0 van maakte.
Verdedigend bleef DFC goed overeind door sterke optredens van onder meer Quirine, Julia, Megan en Chantal.
Door constante druk naar voren was het een kwestie van tijd voor het 6-0 zou worden. Zeven minuten van tijd tekende Daylaina die dan ook aan.
Een slotoffensief van DFC zorgde voor een mooi doelpunt van Nina, die daarmee de eindstand op 7-0 bepaalde.
Grote klasse, meiden!
Volgende week gaan de meiden naar ASWH en spelen daar om 9.45.
Super gedaan meiden !!