Contributie niet betaald? Speelverbod bij aanvang competitie !

7 september 2015 1209x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor Contributie niet betaald? Speelverbod bij aanvang competitie !

Beste DFC leden,

De belangrijkste bron van inkomsten bij een vereniging is nog altijd de contributie.  Het niet- of heel laat betalen brengt onze penningmeester, en dus onze club,  in moeilijkheden. In dit nieuwe seizoen zal scherp worden gelet, op het tijdig afdragen van contributies door onze jeugd en senior leden.  Een achterstand van 100 dagen of meer kan leiden tot een onmiddellijk speelverbod!   Heb je een probleem? Neem snel kontakt op met mij, zodat een betalingsregeling kan worden afgesproken.

Arie Heijstek, Voorzitter der DFC

0653164437/voorzitter@dfc-dordrecht.nl

arie heijstek, voorzitter der DFC

arie heijstek, voorzitter der DFC

Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com