Uitnodiging: nieuwjaarsreceptie DFC op 3 januari 2015

20 december 2014 2285x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor Uitnodiging: nieuwjaarsreceptie DFC op 3 januari 2015
Uitnodiging: nieuwjaarsreceptie DFC op 3 januari 2015

Het bestuur van DFC nodigt u (en uw partner) hierbij graag uit om onze altijd gezellige nieuwjaarsreceptie bij te wonen, welke in 2015 gehouden wordt op zaterdag 3 januari in ons clubgebouw aan de Reeweg-Oost te Dordrecht. De receptie start om 16:00 uur.

We willen graag het nieuwe kalenderjaar beginnen met een gezellig samenzijn; en met elkaar het glas heffen op een mooie en gezonde toekomst voor al onze leden, hun families en uiteraard ook op een sportief en succesvol jaar voor onze vereniging DFC.

Voorafgaand aan de receptie zal er gevoetbald worden door enkele teams van DFC.

Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com