MB1 meiden sterk uit de startblokken !!!!!

8 september 2014 1619x bekeken, 1 reactie »

Zaterdag 30 aug was t weer tijd om het veld op te gaan.
Het eerste bekerduel tegen v.v De Zwerver MB1 stond op het programma.Deze tegenstander was voor ons weer een onbekende dus met vol vertrouwen aan de wedstrijd beginnen.
Onze ploeg was niet geheel compleet want Danique en Celia waren nog op vakantie en Denise was ziek.
Ons Team is op een paar plaatsen gewijzigd want Kelsey is gestopt en Samantha is overgestapt naar onze naaste buren RCD om daar op zondag te gaan voetballen,daarvoor terug hebben we ons team versterkt met Denise en Lisanne beide van de dames terug gekomen en onze nieuwe aanwinst Britney overgenomen van v.v Papendrecht.

Het was droog toen het eerste fluitsignaal klonk maar kort daarna hebben we tot het eindsignaal in de regen gespeeld.We waren de eerste 5 minuten een beetje onwennig maar kwamen langzaam in de wedstrijd door ons krachtige middenveld.Onze aanvallen liepen soepel over de flanken.Minou ging er een paar keer goed langs en kon hard uithalen.Lonnie speelde ook erg sterk en kwam ook nog een paar keer in scoringspositie maar zag haar schoten net naast of over gaan.Minou scoorde de 1-0 na een mooie snelle actie langs de linksback schoot ze de bal diagonaal in de verre hoek van de keepster.De gehele wedstrijd waren we sterker ook doordat we lichamelijk wat groter waren.De zwerver speelde met een vrij jonge ploeg die echt wel leuke en verzorgd voetbal liet zien.De aanvalslinie kwam een paar keer gevaarlijk ons strafschopgebied in maar de twee goede schietkansen werden door Amber (die op beide schoten haar ziel en zaligheid in de strijd gooit ) met een zeer goede sliding geblokt.We kregen best veel kansen maar benutte ze te weinig.Na rust scoorde Minou haar 2e goal , met een harde knal liet ze het net voor de tweede keer bollen.Lisanne speelde ook een zeer goede wedstrijd en kon die bijna verzilveren met een doelpunt ,ze pikte op het middenveld de bal af en stormde af op de goed uitgekomen keepster die haar eerste schot goed blokte en Lisanne’s goed ingekopte rebound ook half tegenhield.Lisanne’s derde poging kwam uiteindelijk voor de goed meegelopen Charissa die dan toch de 3-0 binnen kon schieten.
Al met al een hele leuke en sportieve wedstrijd gezien met van beide kanten leuk voetbal maar met uiteindelijk een terechte winnaar.

Heel goed gespeeld meiden !!! de inzet goed de uitslag beter en het weer t best (NOT).
Zaterdag 6-sept de bekerwedstrijd uit tegen Oranje-wit dus dat wordt weer een mooie Dordtse Derby
Teamspeelsters:Selin,Lotte,Lindy,Sharon,Lisanne,Amber,Lonneke,Dunya,Britney,Humeyra
Minou 2x en Charissa 1X

TOT VOLGENDE WEEK
Gr Cees

1 reactie

  1. arie heijstek 8 september 2014 om 12:07 -

    Cees,
    Het is ook weer “elftalfoto tijd” seizoen 2014-2015. Ik zie het graag weer tegemoet.
    Denk ook aan wedstrijdfoto’s, deze gaan het archief in, verslagen zoals boven hebben helaas geen eeuwig leven.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com