DFC D3 is gestart!

14 september 2014 1512x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor DFC D3 is gestart!

Zaterdag was het dan zover! De eerste wedstrijd voor de D3. Hartstikke spannend want voor de meeste jongens was het de eerste wedstrijd bij de D-tjes. Graag stellen we het  verse D3 elftal dan ook aan u voor: Delani Makatini,  Deven van Dam, Bohdi Voetée, Erdem Ogan, Tekin Ibili, Noah Wijne, Tom Li, Ensar Tasgin (k), Ufuk Kocak, Eren Kolver, Youri de Geus, Younes Mahyou, Kayo Eijkelboom en Secundo.

De eerste competitie wedstrijd hebben we gespeeld tegen het D6 elftal van Drechtstreek. Helaas hebben we de wedstrijd verloren met 5-1 maar wat hebben onze spelers hun best gedaan. Kijkend naar de kansen had het ook een andere uitslag kunnen zijn. Maar laten we die uitslag maar vergeten. Belangrijker is dat we mooi spel hebben gezien van een startend team. Maar het was wennen! Een nieuw team, groter veld, meer spelers, langere speeltijd en wennen aan een buitenspel situatie. En dan hebben we het nog niet over die tegenstanders die in enkele gevallen meer dan een kop groter waren dan onze spelers. Beste spelers: laat je niet imponeren door die grote jongens! Want misschien kunnen jullie wel veel beter voetballen. Geloof in jullie kracht en voetbalvermogen. Jullie hebben stuk voor stuk kwaliteiten en met elkaar kunnen jullie een goed team vormen. Dus vol vertrouwen gaan we naar de volgende wedstrijd!

 

Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com