Notice: register_sidebar werd verkeerd aangeroepen. Geen id ingesteld voor de argumenten array voor de "Sidebar" sidebar. "sidebar-1" als standaard ingesteld. De id naar "sidebar-1" handmatig instellen om deze melding te verbergen en de bestaande inhoud van de sidebar te behouden. Lees alles over foutopsporing in WordPress voor meer informatie. (Dit bericht is toegevoegd in versie 4.2.0.) in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4676

Notice: register_sidebar werd verkeerd aangeroepen. Geen id ingesteld voor de argumenten array voor de "Homepage" sidebar. "sidebar-2" als standaard ingesteld. De id naar "sidebar-2" handmatig instellen om deze melding te verbergen en de bestaande inhoud van de sidebar te behouden. Lees alles over foutopsporing in WordPress voor meer informatie. (Dit bericht is toegevoegd in versie 4.2.0.) in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4676

Notice: register_sidebar werd verkeerd aangeroepen. Geen id ingesteld voor de argumenten array voor de "Footer Widget 1" sidebar. "sidebar-3" als standaard ingesteld. De id naar "sidebar-3" handmatig instellen om deze melding te verbergen en de bestaande inhoud van de sidebar te behouden. Lees alles over foutopsporing in WordPress voor meer informatie. (Dit bericht is toegevoegd in versie 4.2.0.) in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4676

Notice: register_sidebar werd verkeerd aangeroepen. Geen id ingesteld voor de argumenten array voor de "Footer Widget 2" sidebar. "sidebar-4" als standaard ingesteld. De id naar "sidebar-4" handmatig instellen om deze melding te verbergen en de bestaande inhoud van de sidebar te behouden. Lees alles over foutopsporing in WordPress voor meer informatie. (Dit bericht is toegevoegd in versie 4.2.0.) in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4676

Notice: register_sidebar werd verkeerd aangeroepen. Geen id ingesteld voor de argumenten array voor de "Footer Widget 3" sidebar. "sidebar-5" als standaard ingesteld. De id naar "sidebar-5" handmatig instellen om deze melding te verbergen en de bestaande inhoud van de sidebar te behouden. Lees alles over foutopsporing in WordPress voor meer informatie. (Dit bericht is toegevoegd in versie 4.2.0.) in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4676

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Search_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Tabs_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Posts_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Homepage_2col_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Homepage_1col_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Homepage_Media_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Tweets_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Flickr_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Facebook_Like_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408

Notice: De aangeroepen constructiemethode voor WP_Widget in Subscribe_Widget is niet meer in gebruik sinds versie 4.3.0. Gebruik in plaats daarvan:
__construct()
. in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4408
v.v. DFC | Aankondiging tuchtreglement en Commissie van Beroep
Notice: Undefined index: rcommentid in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 348

Notice: Undefined index: rchash in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/wp-recaptcha/recaptcha.php on line 349

Aankondiging tuchtreglement en Commissie van Beroep

20 november 2013 1080x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor Aankondiging tuchtreglement en Commissie van Beroep

Notice: Undefined variable: post in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-content/themes/DFC/functions.php on line 154

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dfc/domains/dfc-dordrecht.nl/public_html/wordpress/wp-content/themes/DFC/functions.php on line 154
Aankondiging tuchtreglement en Commissie van Beroep

DFC is een vereniging die het handhaven en bevorderen van onze ‘normen en waarden’ als een voortdurende en zeer belangrijke taak ziet om te zorgen voor een plezierig en veilig sportklimaat. Om zorg te dragen voor deze ‘normen en waarden’ zijn er onlangs een aantal gedragsregels opgesteld welke – zonder uitzondering – door alle (ouders van) leden en toeschouwers van onze vereniging dienen te worden nageleefd.

In het verlengde van deze gedragsregels is nu ook een tuchtreglement (concept tuchtreglement DFC) opgesteld dat volgende week maandagavond aan de Ledenvergadering ter goedkeuring wordt voorgelegd. Wanneer de leden het tuchtreglement aannemen treedt het met onmiddellijke ingang in werking. Bestuur en vereniging verwachten met dit tuchtreglement een wezenlijke bijdrage te leveren om incidenteel wangedrag dat (in)direct met DFC in verband kan worden gebracht op en rondom de voetbalvelden – tijdens de wedstrijden, trainingen of daarbuiten – nog meer te voorkomen en verder terug te dringen.

Het tuchtreglement schrijft regels en procedures voor wanneer iemand zich niet aan de binnen DFC geldende regels (statuten, KNVB reglement en gedragscode) houdt. Consequent en rechtlijnig optreden is daarbij van groot belang. Het bestuur en de (nog te benoemen) Commissie van Beroep zijn de organen van de vereniging die straks met de tuchtrechtspaak zijn belast. Het beoordelen en het (eventueel) bestraffen van overtredingen geschiedt in eerste instantie door het bestuur van DFC en in beroep bij de Commissie van Beroep.

De Commissie van Beroep, welke door de Ledenvergadering wordt benoemd, bestaat uit 3 leden van DFC die geen deel uitmaken van het bestuur of een van de andere commissies. Dit is een bewuste keuze, om eventuele belangenverstrengeling te voorkomen. Wij zoeken momenteel nog kandidaten voor deze functie. Wanneer u goed gedrag, normen en waarden belangrijk vindt kunt u met een kleine inspanning meehelpen om van DFC een betere vereniging te maken.

Het feit dat er (waarschijnlijk) vanaf volgende week een tuchtreglement van kracht is, ontslaat overigens ieder lid, kaderlid, vrijwilliger of bezoeker van onze vereniging er niet van om elkaar aan te spreken op geconstateerde gedragingen, die niet passen binnen de normen en waarden zoals deze gehanteerd worden bij DFC en in de normale omgang met elkaar. Met elkaar kunnen we voor een plezierig en veilig sportklimaat zorgen.

Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com