Wil jij vorm geven aan de ambities en de toekomst van onze vereniging?

18 november 2013 1151x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor Wil jij vorm geven aan de ambities en de toekomst van onze vereniging?

DFC is op zoek naar een opvolger van onze huidige secretaris, welke zich wegens gewijzigde werkomstandigheden voortaan gaat toeleggen op andere vrijwilligersfuncties. Iets voor jou misschien? Door deze functie op je te nemen kun je een waardevolle bijdrage aan de vereniging leveren en bovendien is het de ideale kans om (werk)ervaring op te doen die je op je CV kunt zetten.

De secretaris is de spil van de vereniging met betrekking tot de communicatie naar de leden en externe partijen. We zoeken daarom een bij de vereniging betrokken en proactieve bestuurder, die samen met de andere bestuurders, onze vrijwilligers en actieve leden verder vorm wil geven aan de ambities en de toekomst van onze vereniging. De secretaris bepaalt samen met de andere bestuurders het beleid binnen de vereniging.

Deze functie neemt gemiddeld ongeveer 2 uur per week in beslag. Daarnaast vergadert het hoofdbestuur 1x per maand 2 uur en 2x per jaar roept DFC nog een algemene ledenvergadering bijeen (mei en november).

Profiel van de secretaris:

 • Kan op strategisch niveau mee denken en praten over het beleid van DFC
 • Beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid
 • Heeft organisatievermogen

Taken van de secretaris:

 • voert de correspondentie namens de vereniging en houdt een administratie van alle inkomende en uitgaande stukken
 • doet via de website van de vereniging mededeling van bestuursbesluiten, waarvan de kennisneming voor de leden van belang kan zijn
 • zorgt voor het bijeenroepen van (leden)vergaderingen en bereidt deze voor in overleg met de voorzitter
 • notuleert vergaderingen (indien vaste notulist een keer niet aanwezig kan zijn)
 • brengt jaarlijks aan de algemene vergadering verslag uit over de wetenswaardigheden van de vereniging in het afgelopen verenigingsjaar
 • zorgt voor goedkeuringen en bekendmakingen van eventuele veranderingen of aanvullingen in de statuten en reglementen
 • verzorgt het verstrekken van attenties aan leden en jeugdleden
 • houdt de opvolging van geplande activiteiten in het oog

Wil je meer weten of ben je geïnteresseerd? Klik hier door naar de vacature. Bij vragen kun je uiteraard ook terecht bij Hennie Louwman-Voetee (secretaris@dfc-dordrecht.nl) of Maarten Janssen (voorzitter@dfc-dordrecht.nl)

 

Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com