Thea Vuurens aangesteld als sportverzorgster voor jeugd

30 augustus 2013 1900x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor Thea Vuurens aangesteld als sportverzorgster voor jeugd

Sporten is leuk en gezond, maar volgens recent onderzoek  lopen jongeren in Nederland steeds vaker sportblessures op.

De oorzaak van de stijging komt enerzijds doordat kinderen steeds minderen bewegen. Dat leidt tot een slechtere motoriek, wat vervolgens weer blessures in de hand werkt. Aan de andere kant is er een ontwikkeling dat kinderen die wel sporten dat steeds intensiever gaan doen. Bij deze groep ligt overbelasting op de loer waardoor ze ook kwetsuren kunnen oplopen

Uiteraard vinden wij de gezondheid van onze leden van groot belang. Om die reden heeft de jeugdcommissie dan ook Thea Vuurens aangesteld als sportverzorgster, speciaal voor onze jeugd, voor het behandelen van (sport)blessures en voor advies op het gebied van blessurepreventie.

Zij zal zich met name richten op de verzorging van onze junioren (jongens en meiden), omdat juist deze groep al vaker te maken krijgt met fysieke klachten.

Thea is iedere donderdagavond van 18:00 – 19:30 uur beschikbaar. Ook op zaterdagen zal Thea regelmatig op DFC aanwezig zijn, dit vult zij echter zelf in.

Wil je meer weten, neem dan even contact op een van de trainer/leider van je elftal

Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com