Cor Bos ( 73 jaar ) overleden

19 juli 2013 2339x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor Cor Bos ( 73 jaar ) overleden
Cor Bos ( 73 jaar ) overleden

cor

 

Vandaag heeft ons het trieste nieuws bereikt dat op 73 jarige leeftijd ons lid Cor Bos is overleden. Cor Bos is altijd een zeer gewaardeerd lid van onze vereniging geweest. De nu nog actieve voetballers herinneren hem vooral als de man die altijd op zaterdag , samen met zijn vrouw Corrie , aanwezig was als wedstrijd secretaris van de jeugd. Maar op meerdere vlakken heeft hij zich nuttig gemaakt voor onze vereniging , bv als lid van Nar Veure.

Bij de leden vergadering is ondanks nog stil gestaan bij zijn zwakke gezondheid en werd de hoop uitgesproken dat hij hier boven op zal komen , wellicht tegen beter weten in. Cor had al langere periodes te lijden van een zwakke gezondheid en was daarom de laatste jaren minder op ons veld te vinden , hoewel hij zelf graag bij zijn DFC langs kwam.

Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Corrie , en zijn kinderen Corina en Marco.

Met het heengaan van Cor verliest onze vereniging een geliefd persoon. Rust in vrede.

Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com