Update – DFC heeft vanmiddag het Van Leeuwen Glas Toernooi van SC Emma (zaterdag) gewonnen. De formatie van trainer Paul Koster klopte in de finale ZBC´97 uit Zwijndrecht met 2-1 na een 1-0 ruststand.
De zege was verdiend en had ruimer kunnen uitvallen. Voor tweedeklasser DFC scoorden Appie Güler (1-0) en Jonathan Dubbeldam (2-1). De enige treffer van ZBC dat vierde klas zondag acteert, kwam op naam van Michel de Wit.
DFC hield aan de triomf tien wedstrijdballen over, de gebruikelijke hoofdprijs van het toernooi. In de strijd om de derde en vierde plaats klopte De Alblas (derde klas zaterdag) gastheer SC Emma (vierde klas zaterdag) met 3-6.
Toernooi-uitslagen donderdag jl.: De Alblas (2) – DFC (2) 1-1, DFC wns; SC Emma (zat) – ZBC´97 1-3.
Finale zaterdag: DFC – ZBC´97 2-1; ´troostfinale` SC Emma – De Alblas 3-6.
Eindstand: 1 DFC, 2 ZBC´97, 3 De Alblas, 4 SC Emma.
**Zaterdag 21 augustus begint DFC aan de groepsfase van het districtsbekertoernooi met een uitwedstrijd tegen het eerste zaterdagteam van stadgenoot EBOH, aanvang half drie. EBOH-zat speelt derde klas.
Gesloten voor reacties