Familiedag (1): Jongste jeugd geniet met volle teugen van diverse spelletjes

7 juni 2009 889x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor Familiedag (1): Jongste jeugd geniet met volle teugen van diverse spelletjes

Zaterdagmiddag werd de jaarlijkse DFC Familiedag gehouden. Het werd opnieuw een feestelijke gebeurtenis waarin de jeugd en met name de allerjongste centraal stond.


Zo stonden er voor de kabouters en de F-pupillen allerlei spelletjes op het programma die zich op diverse plekken afspeelden op het hoofdveld. Ze bestonden onder meer uit ´lat-lopen´, watervolleybal en ´kop-schieten´. Alle jongelui vermaakten zich opperbest zodat de organiserende Jeugdevenementencommissie (JEC) haar werk en inzet weer ruimschoots beloond zag met plezier en pret onder de jeugd. Na afloop was er een gezamenlijke barbecue.


Bij deze veel dank en waardering voor de JEC die alles weer keurig had geregeld. Voor beelden zie bijgaande fotosfeerreportage van Fred van Dongen.


Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com