DFC5 staat weer met lege handen * Titel nu definitief uit het zicht

19 april 2009 613x bekeken, Reacties uitgeschakeld voor DFC5 staat weer met lege handen * Titel nu definitief uit het zicht

Het Vijfde speelde zaterdagmiddag uit bij ZBC9 in Zwijndrecht. Na 90 minuten stond de ploeg van aanvoerder Patrick van de Wetering met lege handen: 3-1 verlies.


Al vroeg in de wedstrijd kwam DFC op achterstand door een mooie omhaal van de thuisploeg. DFC5 dat een groot aantal vaste krachten miste, probeerde de wedstrijd alsnog naar zich toe te trekken. De thuisploeg verstoorde het spel van DFC5 echter zodanig dat het bij proberen bleef. Alexander Hoogvliet tekende weliswaar voor de treffer van DFC maar in de tweede helft kon ZBC uitlopen naar een 3-1 overwinning.


Na het midweekse verlies tegen Dubbeldam betekende de nieuwe nederlaag  het einde van de kampioensaspiraties, die DFC5 lange tijd mocht koesteren.

Gesloten voor reacties

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com