Het naderende jubileumfeest van DFC leidt tot diverse vaak onverwachte initiatieven. Zo ontving website-eindredacteur Fred van Dongen per e-mail een verrassend verzoek van oud-speler Bob van Heijningen voor een oproep op de site.
Bob, tegenwoordig wonend in Amstelveen, is ´een initiatief gestart om zo veel mogelijk ouwe maatjes bij de jubileumwedstrijd op zaterdag 16 augustus te krijgen´. Bob: ,,Mijn bedoelingen zijn niet hoogdravend: lekker aan de bar een biertje, is mijn idee.´´ En het idee lijkt ondanks de vakantieperiode aan te slaan, zo concludeerde Bob na wat peilingen. ,,Ook interesse: mail Bob even: vanheijningen@planet.nl
Zoals bekend viert DFC op 16 augustus z´n 125ste verjaardag. Dat gebeurt onder meer met een erewedstrijd tussen Oud-DFC en Oud-FC Dordrecht onder leiding van oud-topscheidsrechter Frans Derks.
Bob heeft verscheidene ´ouwe maten´ van wie het adres bekend was al een oproep gestuurd om op de 16de augustus naar DFC te komen.
Gesloten voor reacties